Asortyment

NASZA MISJA

Dbamy o Twoje produkty w każdych warunkachw zgodzie z naturą
Folie stretch
Folia stretch
Folia pre stretch
Folie bezgilzowe coreless
Siatki do palet
Rolnictwo
Folia do bel
Folia pryzmowa
Folia podkładowa
Siatka okrywowa
Fliz do słomy
Sznurek rolniczy
Siatka do bel
Taśma naprawcza
Opał
Pellet Premium
Brykiet drzewny
Brykiet torfowy
Węgiel kamienny
siatka do bel Netzwerk

Netzwerk

KARATZIS, producent siatki Netzwerk:

Karatzis działa w produkcji innowacyjnych materiałów siatkowych od ponad czterech dekad. Zaczynała jako mała fabryka w Grecji, z czasem stał się międzynarodowym liderem z aktywnością handlową w ponad 70 krajach i najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi w Grecji i Niemczech. Przedsiębiorstwo to oferuje przede wszystkim produkty z grupy siatek do bel, folii do sianokiszonek, sznurka, a także siatek do paletyzacji oraz ogrodnictwa. Swoje fabryki zlokalizowane ma w prefekturze Haraklion na Krecie, jednej w mieście Larissa w prefekturze Tesalia w Grecji, a także posiada zakład produkcyjny w Niemczech.

Czym cechuje się oferowana przez firmę Karatzis siatka Netzwerk?

Siatka Netzwerk produkowana jest przy użyciu najnowocześniejszych surowców oraz unikalnego procesu produkcyjnego, co czyni ją najlepszym rozwiązaniem do bezproblemowego belowania.

Oferowana przez nas siatka wielokrotnie udowodniła, że spełnia wszystkie kryteria wydajności wymagane przez rolników lub usługodawców. Dodatkowo zapewnia pełne, równomierne pokrycie beli przy jednoczesnym osiągnięciu szybkiego procesu owijania. Co najważniejsze – nadaje się do wszystkich upraw (kiszonka siano, słoma, łodygi kukurydzy, kukurydza) i sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Ponadto jest kompatybilna ze wszystkimi prasami. Powyższą siatkę cechuje również wysoka stabilizacja UV oraz obróbka antystatyczna.

Specyfikacja

szerokość [cm] długość [m] kolor ilość na palecie
123 2000 biały/zielone ściągacze 32
123 3000 biały/zielone ściągacze 28
123 3600 biały/zielone ściągacze 28
125 2000 biały/zielone ściągacze 32
125 3000 biały/zielone ściągacze 28
125 3600 biały/zielone ściągacze 28
130 3000 biały/zielone ściągacze 28