Asortyment

Strona główna|Węgiel kamienny

NASZA MISJA

Dbamy o Twoje produkty w każdych warunkachw zgodzie z naturą
Folie stretch
Folia stretch
Folia pre stretch
Folie bezgilzowe coreless
Siatki do palet
Rolnictwo
Folia do bel
Folia pryzmowa
Folia podkładowa
Siatka okrywowa
Fliz do słomy
Sznurek rolniczy
Siatka do bel
Taśma naprawcza
Opał
Pellet Premium
Brykiet drzewny
Brykiet torfowy
Węgiel kamienny

Węgiel kamienny

Firma Bialpak oferuje Państwu do sprzedaży sorty węglowe w ilościach hurtowych luzem oraz pakowane po 25 kg w wygodne, mocne worki foliowe. Zapraszamy do współpracy Pośredniczące Podmioty Węglowe i zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu przedstawienia indywidualnej oferty i ustalenia warunków współpracy. Ofiarowujemy sorty węglowe o różnych wartościach opałowych i granulacjach. Sprzedawany przez naszą firmę węgiel pochodzi zarówno z polskich kopalni jak i z importu.

Oferowane sorty węglowe:

Kostka

To rodzaj węgla kamiennego o granulacji 60-100 mm. Podstawową cechą tego opału jest bardzo długi czas utrzymywania żaru, Węgiel kamienny kostka oferujemy luzem w ilościach całosamochodowych około 25 ton lub w big-bagach po 1000 kg w ilości 24 tony.

Orzech

to kolejny rodzaj węgla kamiennego różniący się wielkością. Jest to jeden z najbardziej popularnych sortów węglowych stosowanych w kotłach na paliwa stałe. Węgiel orzech oferujemy luzem w ilościach całosamochodowych około 25 ton oraz zapakowany w mocne worki foliowe po 25kg/1000 kg na palecie/ 24 tony auto. W sprzedaży posiadamy orzech o granulacji 40-80 mm.

Groszek

To indywidualny rodzaj węgla kamiennego różniący się wielkością. Jego granulacja to 25-500 mm. Węgiel kamienny groszek oferujemy luzem w ilościach całosamochodowych około 25 ton oraz zapakowany w mocne worki foliowe po 25kg/1000 kg na palecie/ 24 tony auto.

Ekogroszek

To ekologiczny węgiel kamienny o granulacji 5-25 mm. Charakteryzuje się wysoką jakości spalania oraz niską zawartością popiołu. Stosowany jest w kotłach z automatycznym podajnikiem paliwa. Węgiel kamienny ekogroszek oferujemy luzem w ilościach całosamochodowych około 25 ton oraz zapakowany w mocne worki foliowe po 25kg/1000 kg na palecie/ 24 tony auto.

Miał

To drobna postać węgla kamiennego o granulacji 0-8 mm. Stosowany jest głównie w dużych kotłach przemysłowych oraz na potrzeby elektociepłowni, mleczarni, szkół, osiedli mieszkaniowych itp. Węgiel kamienny miał oferujemy luzem w ilościach całosamochodowych w ilości około 25 ton.