Asortyment

NASZA MISJA

Dbamy o Twoje produkty w każdych warunkachw zgodzie z naturą
Folie stretch
Folia stretch
Folia pre stretch
Folie bezgilzowe coreless
Siatki do palet
Rolnictwo
Folia do bel
Folia pryzmowa
Folia podkładowa
Siatka okrywowa
Fliz do słomy
Sznurek rolniczy
Siatka do bel
Taśma naprawcza
Opał
Pellet Premium
Brykiet drzewny
Brykiet torfowy
Węgiel kamienny

Koro-Silage

Dlaczego Korozo?

Jest to firma, która jest numerem jeden w zakresie opakowań elastycznych w Turcji. Rośnie ona w siłę od momentu założeniu firmy w 1973 roku. Przedsiębiorstwo to jest jedną z tureckich potęg przemysłowych, szanowane na całym świecie, eksportuje swoje towary aż do 88 krajów z dziewięciu fabryk w Turcji, a ich biura sprzedaży i dystrybucji zlokalizowane są m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Francji.

Aktualnie Korozo jest o krok zostania jednym z 10 największych producentów opakowań w Europie.

Firma Bialpak jest wyłącznym importerem Korozo na Polskę i z każdym rokiem rozwija oferowane przez przedsiębiorstwo produkty, dostarczając na rynek coraz to nowsze rozwiązania, które znajdują zastosowania u wielu przedsiębiorstw w dziedzinie przemysłu, a przede wszystkim u wyspecjalizowanych rolników.

Koro-Silage flagowym produktem KOROZO

Czym cechuje się oferowana przez nas folia Koro Silage?

To przede wszystkim wysokiej jakości folia do bel, która świetnie radzi sobie nawet na szybkich prasoowijarkach. Dzięki 5- warstwowej strukturze i wysokiej wytrzymałości mechanicznej sprawdza się wśród najbardziej wymagających użytkowników. Korozo to przede wszystkim pewne zabezpieczenie siankoszonki przy dobrym współczynniku ekonomicznym.