Asortyment

Strona główna|Folia prestretch

NASZA MISJA

Dbamy o Twoje produkty w każdych warunkachw zgodzie z naturą
Folie stretch
Folia stretch
Folia pre stretch
Folie bezgilzowe coreless
Siatki do palet
Rolnictwo
Folia do bel
Folia pryzmowa
Folia podkładowa
Siatka okrywowa
Fliz do słomy
Sznurek rolniczy
Siatka do bel
Taśma naprawcza
Opał
Pellet Premium
Brykiet drzewny
Brykiet torfowy
Węgiel kamienny

Folia prestretch

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja folii pre stretch ręcznych i maszynowych. Jesteśmy wiodącym producentem folii pre stretch EcoEco w Polsce.

Folia EcoEco ręczna, maszynowa

Folię otrzymujemy przez mechaniczne wstępne rozciągnięcie do określonej grubości folii typu stretch. Została opracowana z myślą o ręcznym owijaniu oraz maszynach bez specjalnych głowic wstępnego rozciągu folii.

Folia EcoEco jest produkowana na najnowocześniejszych maszynach wysokiej klasy wyposażonych w urządzenia kontrolujące jakość materiału, długość nawoju oraz wagę rolki.

Dodatkowo produkujemy folię z zakładkami na brzegach wstęgi folii z silnym klejem w wewnętrznej stronie lub zewnętrznej z materiału wykonanego w technologii rozdmuchowej jak i wylewanej.

Folia EcoEco jest produkowana w aplikacjach ręcznych oraz maszynowych w grubościach od 6 µm do 17 µm w nawojach ręcznych od 200 m do 800 m oraz maszynowych od 900 m do 3000 m.

Wiele zalet

Produkt EcoEco posiada wiele zalet, które umożliwiają redukcję ilości zużytej folii podczas procesu owijania towarów na paletach. Już przy niewielkim naciągnięciu folii otrzymujemy optymalne naprężenie, które stabilizuje ładunek podczas składowania towarów na paletach oraz w trakcie transportu.

Użycie folii EcoEco nie wymaga wysiłku potrzebnego do naprężenia, dodatkowo wpływa korzystnie na wydajność oraz komfort pracy.

Zdecydowanie obniża koszty pakowania towarów oraz ogranicza generowanie odpadów foliowych. Indywidualnie dostosujemy nasze produkty do Państwa potrzeb.

Produkcja i sprzedaż folii stretch oferowanej przez Bialpak Choromański, Leszczyński Sp. K. objęte są Zintegrowanym Systemem Zarządzania w oparciu o normy ISO 9001:2009 (aktualizacja)

Możliwe warianty

Grubość/Nawój 6 µ 7 µ 8 µ  9 µ 10 µ 12 µ 14 µ 15 µ 17 µ
FOLIA BLOW
260m
300m
500m
550m
575m
600m
FOLIA CAST
CAST 300m
CAST 400m
CAST 600m

Materiały do pobrania:

Zobacz ulotkę
Instrukcja BHP